skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz
home > O nas > Informacje o usługach

Informacje o usługach

O nas

Firma A&M PARTNERS od 2001 roku, zajmuje sią obsługą porządkową obiektów biurowych, handlowych, produkcyjnych, magazynowych, hotelowych, szpitalnych oraz terenów zewnętrznych. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pielęgnacji zieleni

W ciągu kilkunastoletniego doświadczenia nauczyliśmy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, solidnie i skutecznie, przy jednoczesnej trosce o dobry kontakt z Klientem. Poziom tych usług jest kształtowany przez oczekiwania Klientów oraz wysoce wykwalifikowany personel.

Obecnie świadczymy nasze usługi na ok. 500.000 m2 powierzchni wewnętrznych oraz ponad 2.000.000 m2 terenów zewnętrznych.

Aby zapewnić Klientom poczucie bezpieczeństwa Firma posiada ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

Kolejnym ważnym aspektem naszej działalności jest środowisko naturalne. Stosujemy zaawansowane technologie i środki czyszczące całkowicie biodegradowalne, używamy energooszczędnego sprzętu o wysokim standardzie. Wykorzystywane przez nas preparaty posiadają zarówno polskie jak i zagraniczne atesty, gwarantujące zgodność z wszelkimi normami oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

W konstruowaniu naszych ofert, kierujemy się znaczną elastycznością wobec możliwości i zapotrzebowań naszych Klientów. Indywidualne, zaangażowane podejście do każdego z przygotowywanych projektów pozwala nam tworzyć oferty prawdziwie "szyte na miarę".

Firma A&M Partners obsługuje ponad 50 klientów, którzy cenią sobie sumienność i terminowość oraz dbałość o drobne szczegóły. Jesteśmy firmą elastyczną, która reaguje szybko na wszelkie niespodziewane awarie, a dzięki specjalnej ekipie monitorującej, czas reakcji skraca się do minimum.

A&M PARTNERS to przede wszystkim siła zespołu realizującego powierzone zadania. Dysponujemy kadrą z 14 letnim doświadczeniem, zapewniającym terminowość i wysoką jakość wykonywanych usług. Stosujemy zasadę "Dobrych praktyk", nasi pracownicy nie tylko są dobrze wynagradzani ale również posiadają pełne prawa pracownicze. Dzięki temu są lojalni i poświęcają się w pełni swoim obowiązkom.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.