skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz
home > Usługi ogrodnicze > Tarasy

Tarasy

Od kilku lat można zauważyć zwiększającą się popularność na wykonywanie różnego rodzaju tarasów. Nasza firma już od kliku lat specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu tarasów wykonywanych z drewna, kompozytów itp. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatczenie taras spełniał wszelkie oczekiwania klienta łącznie z założonym budżetem. Staramy się zawsze zaproponować produkt i usługę adekwatną do założonego czasu oraz budżetu.

Staramy się zawsze przygotować podłoże stosownie tak, aby umożliwić odpływ wody oraz uniknąć niepożądanych chwastów. Odpowiednio dobieramy wysokość i nachylenie tarasu zgodnie z założeniami klienta. Montujemy konstrukcję najczęściej z legarów, na których będzie możliwe umieszczenie desek tarasowych. Ta część jest bardzo ważna, ponieważ poziomowanie musi być wykonane starannie, ponieważ błędy popełnione przy tej czynności będą trudne do poprawienia. Na zamontowanę konstrukcję układamy deski tarasowe, które na końcu są impregnowane. Drewno egzotyczne ma to do siebie, że jest odporne na oddziaływania warunków atmosferycznych, jednakże nalezy pamiętać o olejowaniu struktury desek, aby zapobiec utraty koloru oraz patynowaniu.

Bardzo dobrze wykonany taras może służyć ponad kilkadziesiąt lat, dlatego też oferujemy naszym klientom nasze usługi. Dzięki doświadczeniu mają Państwo gwarancję odpowiedniego przygotowania podłoża i zamontowania desek tarasowych.

Zapraszamy.