skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz
home > Utrzymanie czystości > Osiedla mieszkaniowe

Osiedla mieszkaniowe

Firma A&M PARTNERS dba również o czystość na terenie osiedli mieszkaniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksową usługę związaną z utrzymaniem porządku na terenie klatek schodowych, miejsc garażowych oraz terenu zewnętrznego i zieleni osiedlowej. Usługa sprzątania jest wykonywana profesjonalnym sprzętem tj. maszynami czyszczącymi, zamiatarkami, jak również kosiarkami znanych i renomowanych producentów. Dodatkowo profesjonalne środki czyszczące i preparaty ochrony roślin posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, które potwierdzają jakość i bezpieczeństwo stosowania. Nasz personel posiada wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu usług zarówno sprzątających jak również ogrodniczych. Na każdym obiekcie prace są nadzorowane przez wykwalifikowanych koordynatorów, a prace związane z pielęgnacją zieleni sprawdza dyplomowany Architekt Krajobrazu posiadający również uprawnienia Inspektora Nadzoru Prac w Terenach Zieleni.

Klient może skorzystać z kompleksowego utrzymania czystości na terenie osiedla mieszkaniowego, które swoim zakresem może obejmować:

  • utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznej - utrzymanie czystości klatek schodowych
  • utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznej - utrzymanie czystości powierzchni garażowej
  • utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych - zamiatanie chodników (place, parkingi), zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci itp.
  • pielęgnacja terenów zielonych - koszenie, grabienie trawników, nawożenie, opryski, odchwaszczanie itp.