skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz
home > Utrzymanie czystości > Obiekty biurowe

Obiekty biurowe

Usługi porządkowe realizowane na terenie obiektów biurowych są realizowane przez profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają dyskretność oraz ochronę danych. Przy opracowaniu oferty kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta. Staramy się zawsze zaproponować najlepszą i najkorzystniejszą opcję, która sprawi, że w sprzątanym wnętrzu zapanuje ład i porządek. Dzięki wysokiej jakości preparatom stosowanym przez pracowników naszej firmy sprzątającej, klient może liczyć na zadowalający efekt. Profesjonalne środki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Bardzo istotny jest również stosowany sprzęt, który dobieramy indywidualnie na każdy obiekt zgodnie ze specyfiką i zapotrzebowaniem tak, aby usprawniał prace i skuteczność. Dodatkowym atutem i korzyścią dla klienta jest kompleksowość wykonywanych przez nas usług. Nasza firma zajmuje się również utrzymaniem czystości na terenach zewnętrznych oraz pielęgnacją zieleni.

Klient może skorzystać z kompleksowego utrzymania czystości obiektów biurowych, które swoim zakresem może obejmować:

utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznej - serwis dzienny (bieżące usuwanie zabrudzeń, utrzymanie porządku w toaletach wraz z uzupełnianiem środków higienicznych, zmywanie naczyń, opróżnianie i wymiana worków na śmieci itp.)

utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznej - serwis popołudniowy (usunięcie zabrudzeń, odkurzanie wykładziny, mycie podłóg, uprzątnięcie toalet wraz z dezynfekcją sanitariatów, sprzątanie kuchni itp. opróżnianie i wymiana worków na śmieci)

utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych - zamiatanie chodników (place, parkingi), zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci itp.

pielęgnacja terenów zielonych - koszenie, grabienie trawników, nawosenie, opryski, odchwaszczanie itp.