skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz
home > Utrzymanie czystości > Obiekty handlowe, oświatowe, sportowe itp.

Obiekty handlowe, oświatowe, sportowe itp.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksowe utrzymanie czystości obiektów użyteczności publicznej, gdzie wymagana jest czystość o wysokim standardzie. Firma A&M PARTNERS ze względu na długoletnie doświadczenie zadba o dobrą jakość sprzątania za pomocą nowoczesnych technologii oraz sprzętu. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście zarówno w kwestii zakresu prac i ich częstotliwości, jak również doboru odpowiednich środków higienicznych spełniających odpowiednie kryteria.
 
Klient może skorzystać z kompleksowego utrzymania czystości obiektów biurowych, które swoim zakresem może obejmować:
  • utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznej - serwis dzienny (bieżące usuwanie zabrudzeń, utrzymanie porządku w toaletach wraz z uzupełnianiem środków higienicznych, zmywanie naczyń, opróżnianie i wymiana worków na śmieci itp.)
  • utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznej - serwis popołudniowy (usunięcie zabrudzeń, odkurzanie wykładziny, mycie podłóg, uprzątnięcie toalet wraz z dezynfekcją sanitariatów, sprzątanie kuchni itp. opróżnianie i wymiana worków na śmieci)
  • utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych - zamiatanie chodników (place, parkingi), zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci itp.
  • pielęgnacja terenów zielonych - koszenie, grabienie trawników, nawożenie, opryski, odchwaszczanie itp.