skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz

skontaktuj się z nami

napisz
home > Utrzymanie czystości

Utrzymanie czystości

Oferujemy Państwu usługi w zakresie codziennego utrzymania czystości pomieszcześ biurowych, magazynowych, klatek schodowych i terenów wokł budynków. Prócz prac codziennych, sprzątamy także po wydarzeniach jednorazowych, remoncie, budowie, przed oddaniem do użytkowania lub sprzedażą budynku.

Podejmujemy się wykonania prac skomplikowanych, o krótkich terminach wykonania oraz zleceń, które ze względu na nietypowość odrzucane są przez inne firmy sprzątające.

Zakres naszych usług:

- czyszczenie gruntowne - polega na dokładnym i kompletnym czyszczeniu usunięciu nagromadzonych zanieczyszczeń.
- czyszczenie bieżące - codzienne lub w regularnych odstępach czasu. Niezbędne do zapewnienia czystości na stanowiskach pracy oraz higienę urządzeń i pomieszczeń sanitarnych.
- sprzątanie po pracach budowlanych - usuwanie zanieczyszczeń, które powstają przy budowach, przebudowach oraz pracach remontowych.
- czyszczenie powierzchni szklanych - jedno lub wielostronne czyszczenie powierzchni szklanych oraz czyszczenie futryn i ram.

Usługi specjalistyczne:

- zabezpieczenie posadzek powłokami ochronnymi,
- polimeryzacja podłóg (linoleum, tarket),
- doczyszczanie i renowacje podłóg,
- mycie okien i fasad (w tym na wysokościach).

Każda usługa realizowana jest przez doświadczoną kadrę sprzątającą, mającą do dyspozycji nowoczesny park maszynowy. Nasi pracownicy to osoby miłe, uczciwe, dokładne oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje.

Duże znaczenie przywiązujemy do jakości wykonywanych usług, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie Państwa. Usługi wykonujemy dokładnie, szybko, w godzinach i terminie dogodnym dla Państwa.

Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Prosimy o kontakt.

Zapraszamy państwa do naszej galerii.